Allegra Regenia Bohemia

Fórum

Vox populi, vox dei

Datum: 17.06.2008

Vložil:

Titulek: Re: DKK

Díky za gratulaci i povzbuzení. Zastavíme se na klubovce v Soběslavi, tak se těším na viděnou.

Datum: 21.05.2008

Vložil: Ghianika

Titulek: Video z MR obranářů TARTu

Dobrý den, moc díky za uveřejnění videa z tohoto závodu. Pokud vám to nevadí, tak jsem si umístila k sobě na stránky odkaz k Vám. Vámi natočené video hezky doplňuje fotky ze závodu.

Přeji hodně úspěchů a radosti s Giri :-)

www.ghianika.cz

Datum: 21.05.2008

Vložil:

Titulek: Re: Video z MR obranářů TARTu

Žádný problém.
Ani Vám nebudu přát další úspěchy na oplátku, protože už snad nemáte kam stoupat :-). Vyhrát takovýhle závod a ještě s fenou, všechna čest.

Datum: 15.05.2008

Vložil: Tasy

Titulek: Moc pěkné stránky :-)

Pěkně udělané a zajímavé články a videa.Ráda jsem zkoukla video z TARTU...líbí se mi to ,je to také odvětví sportu ze psem..hodně mě blízké z minulého zaměstnání.Teď už jen vzpomínám a ráda se kouknu.
Také tu jsou pěkné fotky a držím palce Grini ,aby ji vše vyšlo.Líbí se mi z toho vrhu asi nejvíce.

Datum: 17.05.2008

Vložil:

Titulek: Re: Moc pěkné stránky :-)

Děkujeme za pochvalu. Rádi bychom v nejbližší době natočili krátké video z obran. S TARTem to zatím srovnat nejde, ale děláme co můžem :-).

Datum: 04.05.2008

Vložil: Jitka,chovatelka

Titulek: Pozdrav

Moc pěkné stránečky a zajímavé postřehy.
Sledujeme Vaše aktivity s Giri.
Doufám,že se brzy setkáme na nějaké akci.

Datum: 06.05.2008

Vložil:

Titulek: Re: Pozdrav

Děkujeme za pochvalu a zdravíme nyní tak početnou smečku.

Datum: 28.04.2008

Vložil: Agrous

Titulek: stopa

Mrkla jsem na to video ze stopy, jestli mohu poradit, tak těm vyjetým kolejím se zatím vyhýbejte. Giri je ještě štěndo a ty koleje mohou být napachované močůvkou, hnojivem a pro ní to je ještě těžké to rozlišit od vašeho pachu, navíc je v té koleji i daleko míň roztroušeného terénu. Zatím bych chodila spíš v ideálních podmínkách a trénovala čas, délku, tvar stop.

Datum: 28.04.2008

Vložil:

Titulek: Re: stopa

Samozřejmě můžete, každou radu vítáme. Ty koleje chodíme příčně, ale podélně to byla premiéra. Chtěli jsme video zpestřit (stopařská bývají trochu nuda), nicméně zjevně jsme to s náročností přehnali. Vrátíme se k jednoduššímu.

Datum: 28.04.2008

Vložil: Agrouš

Titulek: Re: Re: stopa

Příčně nebo šikmo přes řádky naprosto nevadí, to je i velmi užitečné. Podle mě je prostě nejlepší nejdříve utvrdit správné stopařské návyky, tj. naučit soustředěnou pečlivou práci.

Vyhledávání